Sıkça Sorulan Sorular

Öz’e Erim eğitiminin içeriği ne?

Öze Erim, insan olarak kendini tanımak, anlamak, dönüştürmek, mizacıyla uyumlu yaşam sanatını edinmek, kendi öz doğasından kendi gerçek benliğini kazanmak üzere nereden başlayıp, nasıl devam edeceğini bilmek isteyenler için geliştirilmiş özel bir eğitim programıdır.

Öz’e Erim eğitiminin diğer spiritüel okulların eğitiminden ne gibi farkı var?

Öze Erim Öğretisi her insanın doğal hakkı ve potansiyeli olan “Ruhsal Zeka”yı geliştirmeyi hedefler. Ruhsal zekâ en temel ve anlaşılır tanımıyla bir çeşit psikolojik iyi oluştur. İyi oluş hali bir insanda kendini Hayata bağlılık, olumlu duygu, yapıcı ilişkiler, anlam, çevresel hakimiyet, öz kabul, doyum ve başarı olarak gösterir. Ruhsal zekâ her insanın psikolojik iyi olma halini destekleyen, ruh, zihin, beden arasındaki dengeyi ve uyumu sağlayan, yaşam amacını bulduran ve hayata geçirebilmesi için kaynak kullanımını öğreten tüm zekaların merkezi ve en temelidir, çünkü diğerleri için rehberliğin kaynağıdır.

Öz’e Eğitim eğitimine nasıl katılabilirim?

Web sitemizden buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

0532 010 0919 numaralı telefon numaramızdan bize ulaşabilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

Dersleri kim veriyor?

Ben kimim, nereden geldim, nereye gidiyorum sorularını sorarak yola düşmüş, kendi uzmanlık alanlarını bambaşka gözlerle görecekleri birçok eğitimden geçerek SATH Bilinç Okulunda köklenen, okul bünyesinde birçok, çember, eğitim, kamplar ve nihayetinde Ustalık eğitimini tamamlamış, tüm bu eğitimleri kendi bireysel yeti ve yetenekleriyle harmanlayarak, hizmet eden yetkin eğitmenler tarafından verilir.

Özel bir sorum olduğunda ya da danışmak istediğim konularda eğitmenlere ulaşabilecek miyim?

Eğitmenlerinizle, portal ve WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Canlı derslere devamlılık şart mı, şart ise, kaç devamsızlık hakkım var?

Derslere devam zorunluluğu vardır, % 85 oranında katılım gerekmektedir. 

Sertifika alabilmek için Öze Erim sürecinde nelere dikkat edilmeli?

Öze Erim Programı online olarak 6 ay süren ve eğitim sonunda bir inziva&ders programı ile tamamlanmaktadır. Derslere %85 oranında katılım göstermeniz, sürecin içinde kesintisiz kalmanız, eğitmenler tarafından grupların dinamiğine göre özel olarak hazırlanan meditasyon, doküman, video gibi tüm bilgi ve belgeleri tamamlamanız gerekmektedir. Eğitmenler tarafından sizlere önerilen destekleyici eğitimler ve bireysel seanslara katılmak bu yolculukta sizlere gelişim fırsatı olarak sunulacaktır.

Eğitim sonunda sertifika veriyor musunuz ve nerelerde geçerliliği var?

Öze Erim Öğretisi’ni tamamlayarak Dünyanın her yerinde geçerli olan bir sertifika almaya hak kazanırsınız.

Dersleri kaçırırsam ne yapmalıyım?

Her oturumun kaydı, oturum sonlandıktan sonra web sitemize yüklenecektir ve bu kayıtlara eğitimin katılımcıları 1 hafta süre ile erişebilecektir.